اسامی برندگان دومین جشنواره ابوذر مازندران

اسامی برندگان دومین جشنواره ابوذر مازندران
اسفند ۱۸, ۱۳۹۹
523 بازدید

دبیر جشنواره ابوذر مازندران با اعلام اسلامی برترین‌های این جشنواره گفت: خبرگزاری فارس مازندران از نظر تعدد جوایز، آثار و رتبه عنوان خبرگزاری برتر این جشنواره را به خود اختصاص داده است.

هادی قنبری مصیر دبیر جشنواره ابوذر در مازندران پس از اختتامیه دومین مرحله از جشنواره ابوذر در این استان به معرفی برندگان این دوره از جشنواره پرداخت و اظهار کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه در بخش‌های مصاحبه، گزارش، یادداشت، خبر، تیتر، عکس، گزارش و مستند تصویری و مکتب سلیمانی اقدام به ارسال اثر کردند.

وی افزود: در بخش مصاحبه؛ اشکان جهان آرای با اثر ” از نبرد در خیابان‌های ساری تا دیدار با صدام” از خبرگزاری ایرنای مازندران رتبه اول، زری طاهری پرکوهی با اثر ” تلاش برای شهادت از خاکریز تا سنگر مقابله با کرونا” از خبرگزاری فارس مازندران رتبه دوم و حسین احمدی با اثر ” عشق تا دلت بخواهد صبور است” رتبه سوم از روزنامه قدس را کسب کردند.

قنبری با اشاره به معرفی برترین‌ها در بخش گزارش، تصریح کرد: حسن رمضان زاده با اثر ” نذر شهربانو” رتبه اول از سایت کرانه ، سید نوید ساداتی با اثر ” روستای باقیمانده از دوره قاجار” رتبه دوم، پروین بهمنی با اثر ” امتحانش مجانی نیست رتبه سوم را کسب کردند و الناز پاک نیا از روزنامه حرف مازندرن با اثر ” تاریک و روشن یک بند” شایسته تقدیر شد.

دبیر جشنواره ابوذر در مازندران یادآور شد: در بخش یادداشت؛ حدیثه صالحی با اثر” ما هم قرنطینه شدیم، سید! از خبرگزاری دفاع مقدس رتبه اول، مهتاب مظفری با اثر ” روزمرگی رسانه‌ای” رتبه دوم   و محید حاج سعیدی با اثر ” جنگ تمام شد ما ماندیم” رتبه سوم مشترک، عهدیه شکوهی با اثر “اندر حکایت فرهنگ امروز” رتبه سوم مشترک  را کسب کردند و رقیه توسلی با اثر ” انارهایش شاه انار بودند” و سکینه مریخ با اثر ” مثل هیچکس شایسته تقدیر شدند.

این مسوول اضافه کرد: در بخش تیتر؛ علیرضا نوری با اثر “باغات سبز رنگ باغبان زرد” رتبه اول از خبرگزاری مهر مازندران زینب تذکاری با اثر ” بهار نزدیک است مراقب یلدای‌مان باشیم” رتبه دوم از خبرگزاری ایسنا، مجتبی قربانی با اثر ” مشق عشق در زنگ‌ کرونا از سایت بلاغ مازندران رتبه‌سوم را کسب کردند و زهرا طاهری پرکوهی با اثر” زمین پر، هوا پر” از خبرگزاری فارس مازندران مهدی جویباری با اثر “ربیع الثانی” شایسته تقدیر شدند.

وی با اشاره به اینکه در بخش خبر تنها دو اثر برتر داشتیم، اظهار کرد: عمران اکبرنژاد با اثر ” نگهداری و پرورش بز آنلاین” از خبرگزاری فارس مازندران رتبه اول و مجتبی قربانی با اثر ” ساری جاده تاکام” از سایت بلاغ رتبه دوم را کسب کردند‌.

قنبری اذعان داشت: در بخش عکس؛ محمد سلطانی با اثر ” تدفین بیماران کرونایی توسط روحانیون” از خبرگزاری فارس مازندران رتبه اول، اکبر قاسم پور با اثر “تدفین شهدا” رتبه دوم، سید ولی شجاعی با اثر ” مطالبه‌گری ایران خودرو” رتبه سوم را کسب کردا و مهدی محبی پور با اثر ” نشاکاری جهش تولید و اقتصاد مقاومتی” و ابراهیم فلاح با اثر ” جهش تولید و اقتصاد مقاومتی” شایسته تقدیر شدند‌.

دبیر جشنواره ابوذر در مازندران خاطرنشان کرد: در بخش گزارش و مستند تصویری؛ سید حکیمه موسوی با اثر ” جهش تولید و اقتصاد مقاومتی بسیج حوزه اقدام” رتبه اول، علی بالویی با اثر ” بازگشت شهدای خانطومان” رتبه دوم، علی علیزاده با اثر ” روایت همدلی کرونا و کمک مومنانه رتبه سوم را کسب کرده و علی ابراهیمی با اثر ” بدرقه سفید گروه جهادی و روحانیون” و جواد عباس پور با اثر ” بدرقه شهید گروه جهادی و روحانیون” شایسته تقدیر شدند.

این مسؤول با اشاره به اینکه در بخش مکتب سلیمانی تنها یک اثر برتر داشتیم، اعلام کرد: سارا فرهمند با اثر ” یک شاخه گل” موفق به کسب رتبه برتر در این بخش شد، همچنین رسانه خبرگزاری فارس مازندران از نظر تعدد جوایز، آثار و رتبه عنوان خبرگزاری برتر در این جشنواره را به خود اختصاص داد.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,