نباید در انعکاس دستاوردهای جنگ تحمیلی بی تفاوت باشیم

نباید در انعکاس دستاوردهای جنگ تحمیلی بی تفاوت باشیم
مهر ۲, ۱۴۰۰
337 بازدید

عبدالهمدی حق شناس نسبت به بی تفاوتی برخی از خبرنگاران نسبت به انعکاس دستاوردهای جنگ تحمیلی انتقاد کرد و گفت: بی توجهی در انعکاس دستاوردهای هشت دفاع مقدس بی توجهی به هویت ملی یک ملت است. مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران با با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس بیان کرد: تنها قلم […]

عبدالهمدی حق شناس نسبت به بی تفاوتی برخی از خبرنگاران نسبت به انعکاس دستاوردهای جنگ تحمیلی انتقاد کرد و گفت: بی توجهی در انعکاس دستاوردهای هشت دفاع مقدس بی توجهی به هویت ملی یک ملت است.

مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران با با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس بیان کرد: تنها قلم است که می‌تواند ارزش از خودگذشتگی و ایثار رزمندگان، ایثارگران، جانبازان و خانواده معظم شهدا را در دوران دفاع مقدس نشان دهد.

عبدالمهدی حق‌شناس با بیان اینکه رسانه تنها ابزاری است که می تواند زبان گویای ایثار و شهادت مردم ایران باشد، تصریح کرد: امروز با حضور نویسندگان، روزنامه نگاران و خبرنگاران انقلابی می توانیم محتوای مناسب و درخور توجهی جهت معرفی فرهنگ ایثار و شهادت در دوران دفاع مقدس داشته باشیم.

وی افزود: متاسفانه شاهد هستیم برخی از اصحاب رسانه نسبت به اهمیت دستاوردهای جنگ تحمیلی بی تفاوت هستند.

حق شناس با تاکید بر اینکه بی تفاوتی نسبت به جنگ تحمیلی بی تفاوتی نسبت به هویت ملی ایران است، تصریح کرد: هیچ خبرنگار و روزنامه نگار آزاده ای در دنیا نیست که نسبت به دستاوردهای مقاومت مردمش در برابر تجاوز بی تفاوت باشد.

برچسب‌ها:, , , , , , ,